Poznaj nasze zajęcia grupowe

Bawmy się matematyką!

Nauka przez zabawę

Odkryj zupełnie inny sposób nauki, który jest przeciwieństwem nudnej szkolnej ławki. U nas matematyka staje się przyjemnością dzięki zabawie, zdrowej rywalizacji i nieustannego pobudzania u dzieci chęci odkrywania i działania. Uczymy poprzez zabawę, rozwijając jednocześnie umiejętności matematyczne.

Say hi!

Elementy języka angielskiego

Nasze zajęcia są prowadzone w języku polskim z wykorzystaniem elementów języka angielskiego. Wprowadzamy specjalne słownictwo matematyczne, które pomaga dzieciom rozwijać się szybciej i zapewnia im lepsze przygotowanie na przyszłość. Połączenie matematyki i języka angielskiego tworzy unikalne środowisko, w którym nauka staje się jeszcze bardziej efektywna i przyjemna.

Inspirujemy. Budujemy. Wdrażamy.

Projekty

Razem będziemy realizować różnorodne projekty. Jednym z nich będzie tworzenie wymarzonego pokoju, w którym dzieci będą miały okazję mierzyć, liczyć powierzchnie i wycenić remont. Poprzez praktyczne działania, dzieci będą zdobywać umiejętności matematyczne i rozwijać swoją kreatywność. Nasze zajęcia stanowią doskonałą okazję do połączenia teorii z praktyką, a jednocześnie zapewniają radość i satysfakcję z własnoręcznego tworzenia.

Małe grupy

Zajęcia odbywają się w maksymalnie 10 osobowych grupach. Umożliwia to bardziej indywidualne podejście, aktywne uczestnictwo, budowanie więzi między uczestnikami i efektywną współpracę.

Top