Z KURS Nasza misja

Celem naszych kursów jest pomoc młodym ludziom zrozumieć matematykę. Często jest ona przedmiotem, którego uczniowie najbardziej się obawiają na egzaminach. Powstaliśmy żeby to zmienić!

COVID-19 i jego skutki

Gdy w Polsce pojawił się COVID-19 dla bezpieczeństwa wszystkich uczniów nauczanie zostało przeniesione „do Internetu”. Szkoły nie były przygotowane na profesjonalne prowadzenie zajęć online. Lekcje w pidżamie, drzemki w trakcie zajęć, brzmi znajomo? Wiemy jak ciężko samemu nadrobić te wszystkie stracone lata, dlatego chcemy Wam pomóc. 

Nowa, trudniejsza podstawa programowa

Matematyka może być wyzwaniem, ale jest niezwykle wartościowa i przydatna w życiu. MEN ustanowiło nową podstawę programową, nakładającą większy nacisk na głębokie zrozumienie i praktyczne zastosowanie matematyki. Dlatego matura staje się bardziej wymagająca. Jednak, zamiast skupiać się na trudnościach, my chcemy pokazać Ci, że matematyka może być naprawdę fascynująca i łatwa do zrozumienia. Nasz kurs pomoże Ci odkryć, że matematyka może stać się przyjemnością, a zrozumienie jej jest osiągalne dla każdego. Dołącz do nas i przekonaj się!

Wierzymy w Ciebie i chcemy Ci pomóc

nasz kurs powstał z myślą o Tobie, bo zależy nam na tym, by udało Ci się świetnie napisać maturę

Wiara w siebie

Z nami uwierzysz w swoje możliwości i otworzysz przed sobą wszystkie drzwi!

Motywacja

Natłok obowiązków w życiu nastolatka może być ogromny. Rozumiemy, że czasem może Ci się po prostu "nie chcieć" już nic robić. Dlatego wyciągamy do Ciebie rękę i oferujemy pomoc z odnalezieniem motywacji do nauki!

Luźna atmosfera

Dokładamy wszelkich starań byście czuli się swobodnie na naszym kursie. Pamiętaj - jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Indywidualne podejscie

Wiemy, że każdy jest inny, dlatego staramy się jak najbardziej dopasować kurs specjalnie do Ciebie!

Pozytywne ocenianie

W trakcie sprawdzania Twoich zadań skupimy się na Twoich mocnych stronach i udzielaniu Ci rad jak poprawić te słabsze. Nasze oceny są tylko po to, by Tobie pomóc!

Koniec strachu

Wyobraź sobie iść na maturę z matmy na pełnym luzie. Widzisz to? To możesz być Ty!

Dołącz do nas i pokochaj matematykę!